Madoma sp. z o.o. w likwidacji

 

OFERTA REFERENCJE WSPÓŁPRACA KONTAKT

 
 

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy szeroką gamę usług, miedzy innymi:

 • pranie dywanów
  i wykładzin
 • koszenie trawy
 • odśnieżanie posesji,
  chodników
 • mycie okien
 • sprzątanie grobów
 • sprzątanie po remoncie
  i budowie

 

 

WSPÓŁPRACA I TECHNOLOGIA

Zarząd Spółki nawiązał współpracę z doświadczonymi w Polsce i dobrze zorganizowanymi firmami na rynku higieny profesjonalnej. Najważniejszym naszym partnerem w tej dziedzinie jest PHU. "PERS", który zaopatruje nas w profesjonalny serwis higieny i wdraża w naszej Spółce nowe technologie pozwalające w konkretnych sytuacjach zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie utrzymania czystości.

Używamy środków higieny wiodących producentów profesjonalnej chemii w Europie, takich jak :

1. Szwajcarska Firma PRAMOL-CHEMIE AG
2. Johnson Diversey Polska Sp. z o.o. – preparaty i urządzenia TASKI
3. 3M Poland Sp. z o.o.

Preparaty linii PRAMOL, TASKI i 3M stanowią odpowiedź na dzisiejsze problemy związane z pielęgnacją i utrzymaniem czystości podłóg oraz pomieszczeń. Produkty w/w firm to kompletna rodzina, która obejmuje : maszyny, akcesoria i preparaty chemiczne do utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Usługi „MADOMA” są wysoko oceniane przez naszych Klientów pod względem jakości i profesjonalizmu wykonywanych zadań.

WARTO WIEDZIEĆ !!
!W przypadku zainteresowania naszą ofertą i podpisaniem z nami umowy na usługi w zakresie utrzymania porządku wewnątrz i na zewnątrz obiektu na okres minimum 2 lat, Spółka nieodpłatnie wyposaża Klienta w dozowniki na papier toaletowy, mydło w płynie i pojemniki na ręczniki papierowe. Środki uzupełniające (papier toaletowy, mydło w płynie i ręczniki) wliczone są w cenę 1m2 powierzchni sprzątanej. Pracownik Spółki uzupełnia pojemniki na bieżąco.

„MADOMA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością gwarantuje swoim kontrahentom profesjonalną obsługę i satysfakcję ze zrealizowanych usług.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:


   
„Madoma” sp. z o.o., ul. Lewakowskiego 53/111, 3 8-400 KROSNO, tel: (013) 4369354 fax: (013) 4369354